kdo jsem?


Jmenuji se Michal Večeřa a jsem městský jogín. 


Aktivitám spojeným s jógou, relaxací a meditací jsem se začal věnovat v roce 2012, kdy mne k zájmu o tyto oblasti dovedly důsledky sedavého povolání s notnou dávkou stresu. 


Svůj přístup označuji pojmem „urban yoga“ – byť mi není blízké škatulkování a dělení jógy na různé styly, cítím také potřebu charakterizovat, čím pro mne dnes jóga a meditace jsou. Urban yoga pro mne znamená neustálé zkoumání možností jógových směrů pro obohacení života současného městského člověka. S respektem k jeho možnostem, limitům, povinnostem, neřestem i ctnostem. 

Sám jsem takovým městským jogínem, stále se pohybujícím v dravém prostředí reklamy a médií, balancujícím mezi touhou po klidu mysli a úspěchu v kariéře. Své pohledy na věc se proto snažím formulovat tak, aby inspirovaly ke hledání vlastní jógové cesty především lidi podobného ražení. Tedy jít k jádru věci, bez zbytečného pozlátka či dogmatismu, s hlavou otevřenou kritickému myšlení. 

Jsem absolventem kurzů pro lektory jógy v České akademii jógy a Power Yoga Academy a kurzu meditace vipassaná v ústraní. V letech 2016-2018 jsem působil jako lektor jógy a meditace v pražských studiích Sedmé nebe a Energy studio. 

Mezi mé zkušenosti dále patří vedení lekcí jógy ve firemním týmu a tvorba online obsahu s jógovou tématikou, jako jsou videa a podcasty

V současnosti se v rámci jógy a meditace věnuji především osobní praxi a privátním klientům, rozvíjím také aktivity s www.gymbee.cz a podílím se na mediálních kampaních zaměřených na informovanost veřejnosti o onemocněních jako hemofilie, roztroušená skleróza či různá onkologická onemocnění.  
 
V případě zájmu o workshop nebo soukromé lekce mne můžete kontaktovat e-mailem nebo telefonicky: 


e-mail:   vecera.m@gmail.com
telefon:  778 757 006 

Žádné komentáře:

Okomentovat